Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Epson WorkForce M200

powrót do listy

Epson WorkForce M200

Kod produktu: C11CC83301
Grupa towarowa: drukarki atramentowe
Producent: Epson
CENA NETTO: 639.84 zł

787.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Produkty uzupełniające

Wybieram

19.00 zł
Kabel USB 2.0 A/B 3.0 m Manhattan

Wybieram

57.00 zł
Tusz Epson C13T77414A Black WorkForce M100; M105; M200

Wybieram

42.00 zł
Switch D-Link DES-1005D 5x10/100 MB/s

Wybieram

19.00 zł
Papier A4 80g/m2 Uniwersalny 500 szt.

Wybieram

12.00 zł
Kabel USB 2.0 A/B 1.8 m Manhattan

Razem:
787.00 zł

Opis

Pierwsze wielofunkcyjne urządzenie firmy Epson z wbudowanym systemem zasilania w jednokolorowy atrament, podajnikiem ADF i złączem Ethernet do bardzo taniego drukowania w biurze

Epson WorkForce M200 to wielofunkcyjne urządzenie firmy Epson z wbudowanym systemem zasilania w jednokolorowy atrament, złączem Ethernet i podajnikiem ADF. System ciągłego zasilania w atrament idealnie nadaje się dla małych i domowych biur, które dążą do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie butelki z oryginalnym atramentem firmy Epson - jedna początkowa i jedna standardowa o pojemności 140 ml. Wydajność standardowej butelki z atramentem wynosi 6000 stron.

Szybkoschnący oryginalny atrament pigmentowy firmy Epson gwarantuje odporność dokumentów biznesowych na działanie wody i światła oraz powstawanie smug. Głowica drukująca Micro Piezo zapewnia natomiast wysoką jakość wydruków. Ponadto drukarka jest objęta 12-miesięczną (lub do 50 000 wydrukowanych stron) gwarancją, więc w razie potrzeby można liczyć na serwis.

Specjalnie skonstruowany system zasilania w atrament jest w pełni zintegrowany z drukarką, aby można było niezawodnie drukować bez zanieczyszczeń i kłopotów występujących często w przypadku nieoryginalnych systemów zasilania w atrament i pojemników z atramentem innych firm. Oryginalne butelki z atramentem firmy Epson są dobrze oznakowane i zabezpieczone przed kapaniem, co ułatwia uzupełnianie zawartości pojemnika z atramentem.

Drukarka Epson WorkForce M200 jest wyposażona w funkcje komunikacji z siecią umożliwiające jej współużytkowanie w niewielkich grupach roboczych, a dzięki niewielkim wymiarom może pełnić także funkcję biurkowej drukarki do użytku indywidualnego. Szybkość drukowania 15 str./min2 sprawia, że nie trzeba długo czekać na wydruki, co korzystnie wpływa na wydajność pracy w biurze. Ponadto można drukować na wielu dodatkowych materiałach, jak papier firmowy, wizytówki i koperty. Funkcja Epson iPrint pozwala na bezprzewodowe drukowanie ze smartfonów i tabletów na terenie biura.

Drukarka Epson WorkForce M200 odznacza się niewielką powierzchnią podstawy i z łatwością mieści się na każdym stanowisku pracy. Ponadto dzięki szybkiemu uruchamianiu i niskiemu poborowi mocy (jest produktem zatwierdzonym w programie ENERGY STAR) idealnie nadaje się dla energooszczędnego biura.

 • Wyjątkowo niski koszt drukowania: Wbudowany system zasilania w jednokolorowy atrament • Urządzenie wielofunkcyjne z podajnikiem ADF: Drukarka, skaner i kopiarka
 • Jakość wydruków firmy Epson: Głowica Micro Piezo
 • Brak problemów: Gwarancja i serwis firmy Epson
 • Mobilne drukowanie: Epson iPrint

  Zawartość zestawu:
  1 butelka (140 ml) z atramentem (wkład początkowy) oraz 1 butelka (140 ml) z czarnym atramentem T7741, Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Kabel zasilający, Instrukcja montażu, Instrukcja obsługi, Instrukcja obsługi (CD)
 • Dane techniczne

  technologia druku Atramentowa
  rozdzielczość druku mono [dpi] 1440 x 720
  maks. szybkość druku mono [str./min.] 34
  dupleks Ręczny
  pojemność tac odbiorczych papieru 30
  pojemność podajników papieru [szt.] 100
  karta sieciowa Tak
  bezprzewodowa karta sieciowa Nie
  obsługiwane systemy operacyjne Windows, Linux, Mac
  dodatkowe oprogramowanie Oprogramowanie i sterowniki Epson
  złącza zewnętrzne USB 2.0, RJ-45
  szer. x wys. x głęb. - waga 435‎ x 377 x 226 mm - 6 kg
  gwarancja [msc] 12
  eksploatacja Tusz: T7741 (6000 stron)

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie