Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

HDD Serial ATA 600 1TB WD RED

powrót do listy

HDD Serial ATA 600 1TB WD RED

Kod produktu: WD10EFRX
Grupa towarowa: dyski twarde 3.5"
Producent: Western Digital
CENA NETTO: 204.88 zł

252.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Produkty uzupełniające

Wybieram

5.00 zł
Kabel Serial ATA Sygnałowy SATA

Wybieram

6.00 zł
Kabel zasilający do dysku Molex na Serial ATA SATA

Razem:
252.00 zł

Opis

WD Red - Dyski twarde do sieciowych magazynów danych (NAS)


MVP systemu NAS
To jeden z najlepszych dysków WD Red, odpowiedni dla wszystkich zgodnych systemów NAS, znakomicie zaspokajający potrzeby związane z przechowywaniem danych. Dyski WD Red o pojemności do 10 TB oferują szeroki zakres zastosowań z myślą o klientach chcących utworzyć wysoko wydajne magazyny NAS. Dyski twarde WD Red, utworzone dla systemów NAS składających się z 1 do 8 dysków twardych, służą do przechowywania cennych danych w jednej niezwykle wydajnej jednostce. Dyski WD Red są gotowe na wyzwania przyszłości.
WD RED DLA DOMU
Przesyłaj pliki strumieniowo, twórz kopie zapasowe, organizuj i udostępniaj pliki cyfrowe na telewizorze, komputerze stacjonarnym lub korzystaj z innych opcji. Technologia NASware zwiększa zgodność dysków z używanym systemem NAS i poprawia parametry odtwarzania.


WD RED DLA MAŁYCH FIRM
Przedsiębiorcy oczekują produktywności i efektywności – dwóch najważniejszych korzyści, o których pamiętali projektanci dysków WD Red. Dysk WD Red w systemie NAS pozwala szybko udostępniać pliki i tworzyć kopie zapasowe.


Zaprojektowany dla systemów NAS
Dyski dla komputerów typu desktop nie są przeznaczone do systemów NAS. Dyski WD Red z NASware 3.0 – tak. Nasza wyjątkowa technologia eliminuje losowy wybór dysku. Pomożemy znaleźć idealny magazyn danych dla Twojego systemu NAS.


Środowisko do ciągłej pracy
Systemy NAS działają bez przerwy, dlatego niezawodny dysk twardy to kwestia najwyższej wagi. W odróżnieniu od dysków twardych WD Red NAS tradycyjne dyski do komputerów stacjonarnych nie są zazwyczaj testowane pod kątem ciągłej pracy.


3 lata ograniczonej gwarancji i pomoc techniczna premium.
Prosta modernizacja do systemu NAS o najwyższej wydajności z 3-letnią ograniczoną gwarancją. Zakup każdego dysku WD Red uprawnia do korzystania z pomocy technicznej na światowym poziomie.

Dane techniczne

pojemność 1 TB
prędkość 5400 obr./min
interfejs SATA 6 Gb/s
pamięć cache 64 MB
zastosowanie NAS

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie