Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

HDD Serial ATA 600 500GB WD Purple

powrót do listy

HDD Serial ATA 600 500GB WD Purple

Kod produktu: WD05PURZ
Grupa towarowa: dyski twarde 3.5"
Producent: Western Digital
CENA NETTO: 169.92 zł

209.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Produkty uzupełniające

Wybieram

89.00 zł
Adapter USB 3.0 - Serial ATA

Wybieram

92.00 zł
Obudowa do HDD/SSD 3.5" USB 3.0 Natec RHINO Aluminiowa

Wybieram

12.00 zł
HDD Adapter, redukcja, sanki do HDD 3.5" - 5.25"

Razem:
209.00 zł

Opis

Najwyższej jakości magazyn danych na wyciągnięcie ręki


Są przeznaczone do systemów monitoringu HD i pracy ciągłej 24/7. Przystosowane do obciążenia do 180 TB rocznie i obsługujące nawet 64 kamery dyski WD Purple zostały zoptymalizowane pod kątem wykorzystania w systemach monitoringu wizyjnego.


Właściwy dysk do odpowiedzialnych zadań
Dyski WD Purple zostały zaprojektowane z myślą o systemach monitoringu pracujących bez przerwy i w wysokich temperaturach.


Wydajność, na której możesz polegać
Opracowany przez lidera w branży przechowywania danych dysk WD Purple gwarantuje wysoką jakość odtwarzania filmów wtedy, gdy jest to najbardziej potrzebne.


Obraz z 64 kamer
Dyski WD Purple są zoptymalizowane pod kątem obsługi nawet 64 kamer wideo. Umożliwia to łatwą modernizację i rozbudowę systemu zabezpieczeń w przyszłości.


BEZPROBLEMOWA INTEGRACJA
Korzystając z szerokiego asortymentu czołowych w branży obudów i obsługiwanych zestawów układów scalonych, można mieć pewność, że opracowanie konfiguracji zgodnej z posiadanym rejestratorem NVR jest możliwe.


MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ
Niskie zużycie energii jest koniecznością w systemach monitoringu, które wymagają ciągłej pracy urządzeń i odznaczają się podwyższoną temperaturą. Technologia IntelliSeek ogranicza szkodliwy wpływ zakłóceń i drgań pochodzących z otoczenia.


ZAUFAJ SWOJEMU WZROKOWI
Dyski twarde WD Purple są wyposażone w technologię AllFrame 4K, która w połączeniu z mechanizmem transmisji strumieniowej ATA m.in. ogranicza zjawisko utraty klatek wideo i podnosi jakość odtwarzanego obrazu.


Czym dysk WD Purple różni się od standardowych dysków do komputerów stacjonarnych?
Dysk WD Purple jest przeznaczony do działających przez całą dobę systemów monitoringu z rejestratorami DVR i NVR. Wykorzystana w nim technologia AllFrame 4K zapewnia optymalną wydajność i parametry odtwarzania.

Dyski WD Purple obsługują obciążenie 3 razy większe niż w przypadku napędów do komputerów stacjonarnych, dzięki czemu lepiej sprawdzają się w przypadku bardziej wymagających systemów monitoringu wizyjnego.

Dane techniczne

pojemność 500 GB
prędkość 5400 obr./min
interfejs SATA 6 Gb/s
pamięć cache 64 MB
zastosowanie Monitoring

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie