Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętajNotebooki i netbooki


Tablety


Komputery biurowe

W komunikacji miejskiej, w kolejce na poczcie i w czasie rozmowy – korzystasz jak chcesz, nie musisz mieć stolika. Szybki dostęp do informacji gdziekolwiek jesteś. Komutery biurowe to niezastąpione narzędzie w biznesie. Nasze, dostosowane do Twoich potrzeb, zestawy z serii Ideal™ są bogato wyposażone, łatwe w instalacji i obsłudze oszczędzają cenny czas.
Zobacz też: Komputery a-brand
Komputery multimedialne


Komputery MediaCenter


Konfigurator

Multimedialne komputery do użytku domowego. Nauka i zabawa w nowym wymiarze jakościowym. Pełniejsze doznania graficzne i dźwiękowe.


Komputery All-in-One

Wszystkie elementy komputera multimedialnego zamknięte w smukłej obudowie ekranu LCD, nieznacznie grubszej od zwykłego monitora.
Na jednym komputerze, który podłączasz bezpośrednio do telewizora i łatwo nawigujesz dzięki uproszczonym funkcjom, możesz umieścić filmy, seriale, zdjęcia, muzykę i wiele innych multimedialnych pomysłów. Dzięki możliwości podłączenia Internetu, masz nieograniczony dostęp do plików umieszczonych w sieci, z których korzystasz równie łatwo jakby były na Twoim laptopie. Chcesz skonfigurować komputer samodzielnie? Nic prostszego - skorzystaj z naszego łatwego w obsłudze konfiguratora.
OsprzętMonitory

Monitory do Twojego komputera. Nasza oferta jest bardzo bogata - od najprostszych rozwiązań dla biuro po zaawansowane, specjalistyczne monitory przeznaczone dla grafików i zastosowań medycznych.
Zobacz też: Monitory dotykowe
Serwery


Stacje graficzne


Szafy teleinformatyczne

Tworzymy mocne systemy o wszechstronnych zastosowaniach. Nasze serwery sprawdzą się jako doskonałe rozwiązania dla grup roboczych, baz danych lub poczty. Sprostają wszelkim potrzebom z dziedziny rozwiązań sieciowych. Jeżeli na codzień potrzebujesz bardzo wydajnych komputerów do obróbki filmów lub grafiki to dobrze trafiłeś! Od lat specjalizujemy sie w dostarczaniu stacji graficznych przeznaczonych dla profesjonalistów. Szafy do montażu serwerów i osprzętu sieciowego.Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie