Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Sieciowy serwer plików NAS Zyxel NAS542 4-Bay Personal Cloud Storage

powrót do listy

Sieciowy serwer plików NAS Zyxel NAS542 4-Bay Personal Cloud Storage

Kod produktu: NAS542-EU0101F
Grupa towarowa: serwery plików NAS
Producent: Zyxel
CENA NETTO: 757.72 zł

932.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Produkty uzupełniające

Wybieram

362.00 zł
HDD Serial ATA 600 2TB WD RED

Wybieram

875.00 zł
HDD Serial ATA 600 6TB WD RED

Wybieram

459.00 zł
HDD Serial ATA 600 3TB WD RED

Wybieram

579.00 zł
HDD Serial ATA 600 4TB WD RED

Razem:
932.00 zł

Opis

Twoja własna chmura osobista


Stwórz swoją własną chmurę osobistą z funkcją udostępniania wraz z 4 dyskowym serwerem ZyXEL NAS542. Urządzenie wyposażono w RAID-5, ochronę dysków z opcją wymiany w czasie pracy oraz w dwa gigabitowe porty ethernet do agregacji połączeń. Bazując na konfiguracji RAID-5 ZyXEL NAS542 umożliwia odczyt danych z prędkością do 130 MB na sekundę oraz ich zapis z wydajnością do 77 MB na sekundę.Czy kiedykolwiek chciałeś udostępniać zasoby dysku określonej grupie w swoim najbliższym otoczeniu? Czy nie byłoby wspaniale, gdyby twoi znajomi mogli z łatwością przeglądać udostępnione przez ciebie zasoby multimedialne z poziomu własnych urządzeń mobilnych? Teraz wraz z serwerem ZyXEL NAS542 możesz w szybki sposób udostępnić setki zdjęć i filmów wideo swojej rodzinie lub znajomym poprzez mobilną aplikację ZyXEL Drive!


Błyskawiczny dostęp i udostępnianie plików z dowolnego miejsca
Mobilna aplikacja ZyXEL Drive oferuje swobodę dostępu i współdzielenia plików z serwera NAS niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Możesz mieć pewność, że twoje pliki są udostępniane poprzez zabezpieczone i prywatne połączenia peer-to-peer tylko odpowiednim osobom.
Stwórz chmurę osobistą dla użytkowników, którzy nie posiadają serwera NAS
Zapewnij przestrzeń w chmurze swojej rodzinie i znajomym udostępniając folder na serwerze ZyXEL NAS542 wraz z mobilną aplikacją ZyXEL Drive. Twoi przyjaciele i rodzina nie muszą kupować dodatkowych urządzeń NAS – wystarczy zainstalować mobilną aplikację ZyXEL na swoim ulubionym urządzeniu mobilnym!
Solidne zabezpieczenie danych
Chroń swoje dane wraz z RAID 1, 5, 6, 10 lub 5+ Hot Spare. Z obsługą RAID, ZyXEL NAS542 zabezpieczy twoje osobiste dane w przypadku awarii dysku. W dalszym ciągu będziesz miał dostęp do danych a standardowa ochrona RAID zostanie przywrócona po wymianie uszkodzonego dysku.
Szybkie uruchamianie i praca wraz z intuicyjnym interfejsem
Inteligentny pulpit ZyXEL NSM 5.1 oferuje bogaty zestaw narzędzi dostępnych w intuicyjnym interfejsie graficznym, który umożliwia szybką realizację zamierzonych zadań. Interfejs jest wielozadaniowy i umożliwia szybką obsługę aplikacji w wielu oknach.
Zdalna komunikacja z serwerem NAS
Posiadasz kilka serwerów NAS i chcesz w szybki sposób sprawdzić ich status? Nawet jeśli znajdujesz się daleko od domu wystarczy wejść na stronę portalu myZyXELcloud lub zainstalować go rodzinie i znajomym. Za pomocą portalu myZyXELcloud, uzyskasz dostęp do przejrzystego pulpitu i szybko zorientujesz się czy coś wymaga twojej uwagi.
Przesyłaj treści multimedialne na duży ekran TV
Przenieś swoje ulubione pliki multimedialne z serwera ZyXEL NAS542 na ekran telewizora. Dzięki aplikacji ZyXEL zCloud, możesz odtwarzać ulubione filmy wideo lub zdjęcia na dużym ekranie na urządzeniach takich jak Apple TV, Google Chromecast, Roku 3, Amazon Fire TV lub Samsung/LG Smart TV.
Szybkie wysyłanie plików dla funkcji automatycznej kopii z telefonu
Aby użyć aplikacji ZyXEL zCloud, która obsługuje szybkie wysyłanie danych z telefonu mobilnego do serwera ZyXEL NAS542, wystarczy wybrać kilka zdjęć lub filmów wideo z telefonu a następnie wysłać je lub zaplanować ich automatyczne wysłanie do określonego folderu na urządzeniu NAS.
Montaż bez śrub dla łatwej i szybkiej instalacji
Instalacja bez śrub montażowych umożliwia wygodny montaż dysków twardych w serwerze ZyXEL NAS542 bez konieczności używania śrubokrętów oraz innych narzędzi.

Dane techniczne

system Linux
procesor ARM Cortex A9 1.2 GHz
pamięć [MB] 1024
ilość dysków 4 x 2.5/3.5 cala SATA HDD
sieć 2 x 100/1000 Mbit/s - Gigabit ethernet
złącza dodatkowe 2 x USB3.0, 2 x RJ-45
wyświetlacz LCD nie
wskaźniki LED Tak
obsługa trybów RAID RAID 0, 1, 5, 6, 10
waga [g] 2000
wymiary [mm] 190 x 160 x 225
zasilanie zasilacz zewnętrzny
wake on LAN tak
systemy operacyjne Windows, Mac OSX, Linux, Unix, Anroid
multi IP Tak
serwer DHCP, dynamiczny DNS tak
Windows Active Directory tak
szyfrowanie dysków tak
serwer plików i FTP Tak
kopie zapasowe Tak
powiadomienie awaryjne tak
zarządzanie systemem poprzez przeglądarkę internetową
wbudowany serwer www Tak
gwarancja [msc] 24

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie