Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Słuchawki z mikrofonem QPAD dla graczy PREMIUM HiFi QH 85

powrót do listy

Słuchawki z mikrofonem QPAD dla graczy PREMIUM HiFi QH 85

Kod produktu: 3303
Grupa towarowa: słuchawki
Producent: QPAD
CENA NETTO: 313.01 zł

385.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Dźwięk sukcesu. Słuchawki QPAD QH-85 wprowadzają jakość Hi-Fi do świata gier.

Wprowadzając na rynek nowy zestaw słuchawkowy QH-85, poszerzamy naszą ofertę PREMIUM o sprzęt dający nowe doświadczenie –jakość HiFi w grach!

Nie ma nic tak fantastycznego ja uczucie zanurzenia się w głębi świata swojej ukochanej gry. Granie to doświadczenie audio-wizualne, a wielu graczy uważa, że dźwięk we współczesnych grach odgrywa o wiele większą rolę niż grafika, tworząc magię i atmosferę gry. My w QPAD także wyznajemy tę zasadę i dlatego stworzyliśmy dwa nowe zestawy zdolne przenieść najwyższej jakości dźwięk Hi-Fi, połączony z wysoką jakością wykonania i doskonałą ergonomią.

Wielu graczy tak bardzo skupiło się na wizualnych aspektach grania, że całkowicie zapomnieli o dźwięku. Nie rzadko spotykamy się z sytuacją, gdzie gracz wydał ogromne pieniądze na wydajny komputer, z super szybką kartą graficzną, wydajnym procesorem i ogromną ilością pamięci. Podłączył do niego drogi monitor i inne akcesoria, lecz całkowicie zignorował dźwięk, podłączając zwykłe słuchawki, tym samym pozbawiając siebie pełni odczuć jakie przygotowali dla niego twórcy gry w swoich studiach dźwiękowych. Jakość dźwięku ma ogromne znaczenia dla obioru otoczenia gry oraz dla skali przyjemności jaką czerpiemy z grania, a tylko dobre słuchawki pozwalają nam w pełni zatopić się w wirtualnym świecie.

Dźwięk to nie tylko intensywność naszych doznań w grze. Wysokiej jakości dźwięk pozwala nam także osiągnąć przewagę nad przeciwnikami, szczególnie w grach online. Wysokiej jakości słuchawki posiadają bardzo selektywne dźwięk, pozwalający bez przeszkód wyłonić z otocznia nawet najcichsze dźwięki generowane przez przeciwnika, takie jak kroki, przeładownie broni czy dźwięki interakcji z otoczeniem. Przy tak wysokiej jakości dźwięku bez problemu jesteśmy w stanie odgadnąć z której strony dobiega dźwięk oraz w jakiej odległości od nas znajduje się przeciwnik. Wielu profesjonalnych graczy w gry zespołowe podkreśla, iż obecnie słuchawki stały się dla nich najważniejszym elementem zestawu do grania. To właśnie dźwięki otocznia mają największy wpływ na podejmowane decyzje taktyczne.

Wszystkie niuanse dźwiękowe, które wychwycisz dzięki nowym słuchawkom PAD QH-85 to nie tylko wejście w magiczny świat dźwięku HiFi, to także szansa na poprawienie swoich wyników w większości gier online. QH-85 to także najwyższej jakości mikrofon, który sprawi, że twoi koledzy z drużyny będą słyszeć twój głos z krystaliczną wręcz czystością.

QH-85 to otwarta konstrukcja muszli z naturalną i czystą reprodukcją dźwięku w całym zakresie częstotliwości. Otwarta konstrukcja pozwala na zachowanie słyszalności otoczenia, co doskonale sprawdza się w warunkach domowych bądź podczas obsługi urządzeń mechanicznych – nie tracimy kontaktu z otoczeniem. Do grania w środowisku z dużym natężeniem hałasu zalecamy model z zamkniętymi muszlami – QH-90.

Kluczowe właściwości:
 • standard Hi-Fi z membranami o średnicy 53mm zapewniającymi najwyższej jakości dźwięk
 • pasmo przenoszenia: 15-25.000Hz
 • Odpinany mikrofon, dzięki czemu słuchawki można używać jako muzyczne
 • Wytrzymała i sztywna konstrukcja aluminiowa
 • Pałąk wyściełany super miękką skórą oraz muszle wykończone welurem dla zapewniana komfortu nawet przy wielogodzinnym graniu
 • Otwarta konstrukcja zapewniająca kontakt z otoczeniem
 • Dane techniczne

  komunikacja z komputerem mini-jack 3.5mm

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie