Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

STATYW Benro C1580T + Głowica B-1

powrót do listy

STATYW Benro C1580T + Głowica B-1

Kod produktu: C1580TB1
Grupa towarowa: statywy
Producent: Benro
CENA NETTO: 666.67 zł

820.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Statywy karbonowe
Benro jako pierwsza firma opracowała i zastosowała drugą generację technologii włókien węglowych. Nowe sekcje mają tylko 1.0 mm grubości i jednocześnie zachowują najwyższy poziom siły i sztywności. Ten niezwykły wzrost ogólnej wytrzymałości został osiągnięty dzięki najnowszej technice toczenia i kompresji. Druga generacja statywów karbonowych oferuje tą samą silę, wytrzymałość i redukcję drgań co pierwsza generacja ( sekcje 1.5 mm grubości) przy wadze niższej o 30%. Całkowita waga statywów jest o 15% niższa w porównaniu z pierwszą generacją i o 60% niższa od statywów wszystkich konkurencyjnych firm.

4-sekcyjne nogi statywu można rozstawić niezależnie pod jednym z trzech kątów: 24, 55, 80 stopni. Ułatwia to fotografowanie w miejscach, gdzie występuje nierówne podłoże. Nogi statywu zakończone są gumowymi stopkami, dzięki czemu statyw nie ślizga się na gładkich powierzchniach. Fragment jednej z nóg owinięty został specjalną gąbką, która zapewnia pewny chwyt i sprawia, że przenoszenie i praca ze statywem są o wiele wygodniejsze, szczególnie podczas pracy w zimnych warunkach.

Gumowe pierścienie blokujące zabezpieczają przed przedostaniem się do mechanizmu wody czy piasku. Po zablokowaniu, wrażliwe na zanieczyszczenia powierzchnie są uszczelnione i chronione przed kurzem, piaskiem, brudem i wodą, zabezpieczając tym samym przed uszkodzeniem. Specjalne kolce umieszczane w nogach umożliwiają wygodna pracę i stabilne ustawienie statywu w piasku czy na lodzie.

Dane techniczne

wysokość maksymalna [cm] 149
wysokość minimalna [cm] 32.5
maksymalne obciążenie [g] 8000
Waga [g] 1410
blokada nóg zaciski
stopki gumowane
głowica kulowa
gwarancja 24 miesiące

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie